mirosława kareta

Księga gości

Dziękuję wszystkim, którzy zostawili ślad po swojej wizycie ...
Zostaw notkę, jak tu jesteś
page 1/5 | Next page »

Beata

08/02/2018
Uwielbiam Pani twórczość. Pani powieści są przepiękne. Mają duszę. Zakochałam się w Pani twórczości. Serdecznie pozdrawiam

Małgorzata

31/12/2017
Przypadkowo trafiłam w internecie na reklamę Pani książki Pokochałam wroga. Przeczytałam zamieszczony fragment i opis pozostałych dwóch części sagi rodu Petryckich. Ciekawa lektura. Sprawdziłam, że w mojej osiedlowej bibliotece są 3 tomy,które wypożyczę 02 stycznia 2018 i mam nadzieję,że będą to niezapomniane chwile z lekturą. Małgorzata z Białegostoku.

Kasia

24/08/2017
Saga Rodu Petrycych to książki do których będę wracać. Ostatnio wśród książek na polskim rynku trafiałam na same niewypaly,aż do teraz. Te książki mają w sobie nie tylko fantastyczna historię , ale i jakieś niezwykłe ciepło. Bardzo Pani za nie dziękuję i z niecierpliwością czekam na 3 tom.

Stanisław 1948

15/02/2017
Pokochałam wroga i Bezimienni - rewelacyjne. Mieszkałem 27 lat w centrum Krakowa i te realia historyczne i topograficzne miasta są dla mnie cudowną refleksją niezapomnianego miasta.
Wielkie dzięki i pozdrowienia.

ABlack

08/02/2017
Mam 15 , no prawie 16 lat. Tematyka drugiej wojny światowej jest mi dobrze znana ponieważ mieszkam w mieście w którym skutki wojny się bardzo odbiły. Jestem także romantyczką, jednak lubię gdy w książkach się dużo dzieję. Dzięki Pani twórczości bardzo miło spędziłam czas. Od bardzo dawna nie czytałam tak dobrej polskiej książki. Wielki szacunek. Nie mogę się doczekać aż sięgnę po następne tomu o Petrycych.
POZDRAWIAM :)
page 1/5 | Next page »