mirosława kareta

Księga gości

Dziękuję wszystkim, którzy zostawili ślad po swojej wizycie ...
Zostaw notkę, jak tu jesteś
page 1/6 | Next page »

Izabe;la

25/10/2018
Pani Mirosławo, kiedy pojawi się kolejny tom Sagi w księgarniach ? Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam ciepło :-)

Dominika

25/08/2018
Pani Mirosławo, naprawdę zakochałam się w Pani książkach, zwłaszcza że ich akcja (saga rodu Petrycych) dzieje się w moim ukochanym mieście Krakowie. Z chwilą gdy czytam mam przed oczami cudowny Kraków i ulice, które od dzieciństwa tak dobrze znam, a jednocześnie poznaje jak wyglądały parędziesiąt lat wcześniej.
Dziękuję oraz z niecierpliwieniem czekam na kolejne nowości.
Pozdrawiam Dominika.

Beata

08/02/2018
Uwielbiam Pani twórczość. Pani powieści są przepiękne. Mają duszę. Zakochałam się w Pani twórczości. Serdecznie pozdrawiam

Małgorzata

31/12/2017
Przypadkowo trafiłam w internecie na reklamę Pani książki Pokochałam wroga. Przeczytałam zamieszczony fragment i opis pozostałych dwóch części sagi rodu Petryckich. Ciekawa lektura. Sprawdziłam, że w mojej osiedlowej bibliotece są 3 tomy,które wypożyczę 02 stycznia 2018 i mam nadzieję,że będą to niezapomniane chwile z lekturą. Małgorzata z Białegostoku.

Kasia

24/08/2017
Saga Rodu Petrycych to książki do których będę wracać. Ostatnio wśród książek na polskim rynku trafiałam na same niewypaly,aż do teraz. Te książki mają w sobie nie tylko fantastyczna historię , ale i jakieś niezwykłe ciepło. Bardzo Pani za nie dziękuję i z niecierpliwością czekam na 3 tom.
page 1/6 | Next page »